Zdielať stránku

Super User

Super User

utorok, 18 apríl 2017 17:07

Drogeria Bonno

Společnost BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. patří mezi největší dodavatele výrobků, surovin a technologií na poli gastronomie, hygieny a zdravotnické péče v ČR. Pro gastronomické, lázeňské a zdravotnické provozy v celé České republice zajišťujeme komplexní dodávky potravin, nápojů, pracovních oděvů, obuvi, mycích a čisticích prostředků. Naše úsilí je vedeno snahou zlepšit, zjednodušit, zkvalitnit a zpříjemnit Vaši práci.
Spoločnosť BONN GASTRO SERVIS s.r.o. patrí medzi najväčších dodávateľov výrobkov, surovín a technológií na poli gastronómie, hygieny a zdravotníckej starostlivosti v SR. Pre gastronomické, kúpeľné a zdravotnícke prevádzky v celej Českej republike zabezpečujeme komplexné dodávky potravín, nápojov, pracovných odevov, obuvi, umývacích a čistiacich prostriedkov. Naše úsilie je vedené snahou zlepšiť, zjednodušiť, skvalitniť a spríjemniť Vašu prácu.

 

utorok, 18 apríl 2017 17:06

Solárna Kozmetika SOLEO

Bezpečné opaľovanie v soláriu je možné len so správne zvolenou solárne kozmetikou. Všetky produkty (známe vo viac ako 30-tich krajinách sveta, najmä v Európe) boli vytvorené v súlade so svetovými štandardmi a za použitia tých najkvalitnejších surovín.

Vysoko kvalitné solárne kozmetika zaručuje tie najlepšie opaľovacie výsledky, zdravý vzhľad a dobrý stav pokožky. Obsahuje špeciálne aktivátory, ktoré urýchľujú dosiahnutie krásneho, tmavého opálenie a účinné látky, ktoré pokožku počas opaľovania hydratujú a dodávajú jej potrebné živiny.

Solárna kozmetika by mala byť starostlivo vyberaná podľa individuálneho fototypu pleti a stupňa opálenia. Solárna kozmetika ponúka prípravky pre všetky typy pleti aj stupňa opálenie.

utorok, 18 apríl 2017 17:06

Solárna Kozmetika SUPERTAN

SuperTan je solárna kozmetika najvyššej kvality. Zaručuje najlepší možný opaľovací efekt a zároveň udržuje pokožku krásnu, zdravú a zamatovo hebkú.

Solárna kozmetika SuperTan obsahuje špeciálne aktivátory, ktoré urýchľujú a prehlbujú opálenie, a veľké množstvo rastlinných extraktov, prírodných ušľachtilých olejov a vitamínov, ktoré hydratujú, vyživujú a regenerujú pokožku počas opaľovania aj po ňom.

Solárna kozmetika SuperTan ponúka širokú škálu produktov - prípravky určené pre neopálenú aj opálenú pokožku, prípravky určené pre starostlivosť o tvár, solárnu kozmetiku pre mužov, zoštíhľujúci solárnu kozmetiku, prípravky s hrejivým efektom, starostlivosť po opaľovaní. Všetky rady SuperTan vynikajú nielen svojou účinnosťou, ale aj úžasnými vôňami a atraktívnym dizajnom.

So solárnou kozmetikou SuperTan môžete nielen rozšíriť, zlepšiť a prehĺbiť účinky opaľovanie, ale aj maximálne starať o svoju pleť a vychutnať si skutočný pôžitok z opaľovania.

utorok, 18 apríl 2017 17:06

Solárna Kozmetika Australian GOLD

Zober svoje bikiny, nasmeruj si to na pláž a nechaj sa inšpirovať viac ako desaťtisíckou austrálskych pláží, športovým životným štýlom, exotickými rastlinami a tropickou scenériou Austrálie. Už viac ako 25 rokov je značka Australian Gold® najväčšou a najuznávanejšou značkou medzi prípravkami na opaľovanie v soláriách. Ponúka produkty, ktoré sa presne hodia k potrebám, životnému štýlu a cenovým možnostiam každého, kto sa opaľuje. Prípravky Australian Gold® sú založené na prírodnej báze, aby poskytovali najtmavšie opálenie a aj zdravší možný vzhľad pokožky, takže opálenie, ktoré získate, je vaše vlastné... prirodzené! Výskumníci Australian Gold® sú priekopníkmi v tvorbe a zostavovaní jedinečných prípravkov na opaľovanie a starostlivosti o pokožku. Odhalili, že lokálnym aplikovaním vitamínov na pokožku sa zlepšuje celkové zdravie a zvlhčenie pokožky.

A pretože zdravá pokožka sa opaľuje rýchlejšie, tmavšie a zostáva dlhšie opálená, výsledkom je tmavé, dlhšie trvajúce opálenie!

Vitajte vo svete Austrálie !

štvrtok, 13 júl 2017 00:00

Pripravujeme

Vážení návštevníci , v núdzovom režime máme pustené solária Ultra Sun a Hapro, v najbližších dňoch očakávame TOP Modely od Firmy HAPRO

 

LUXURA X7 najvyššiu radu  horizontálneho  Solária.

 

štvrtok, 13 júl 2017 00:00

Pripravujeme 2

Vážení návštevníci , v núdzovom režime máme pustené solária Ultra Sun a Hapro, v najbližších dňoch očakávame TOP Modely od Firmy HAPRO

 

 LUXURA V8 TOP model Vertikálneho solária vo svojej kategórii !

 

 

Vedeli ste...

Len kvalitná kozmetika Australin Gold , SOLEO a Super Tan Vám zabezpečí najvyššiu kvalitu opálenia.

Najnovšie komentáre